Reklam
HABERKUT.COM İHTİYAÇLARINIZA GÖRE HABERLER

Astroloji


E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN:


(E-Posta kutunuza gelecek olan onay bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Eğer E-Posta kutunuza onay maili gelmediyse Gereksiz Posta / Spam kutusuna bakınız.)
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞMASI İÇİN LÜTFEN PAYLAŞIN
Share

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Eş ve partnerinize karşı yaptığınız gizli fedakârlıklar ve bazı arka planda sizi yaralayan sonuçları bugün daha iyi analiz edebilir ve nerede yanlış yaptığınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Özel ilişkilerde daha fazla sorgulayıcı ve şüpheci bir tavır takınabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gereken bir gün. Strese bağlı baş ağrısından kaynaklanan durumlar bütün gününüzün kalitesini düşürebilir. İşinize odaklanmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Biraz daha kendinize zaman ayırmak isteyecek hem ruhunuzu hem de bedeninizi güçlendirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Aşk hayatınızda yara alabileceğiniz durumlar yaşamanız olası bir durum. Aile ilişkilerinde ise özellikle anne ile olan bağlarınızda sorunlar yaşayabilir yine annenizin sağlığı ile daha yakından ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yaşamınızı en çok etkileyen aile ve kariyeriniz konusunda kendinizi boş yere üzmek hiçbir fayda sağlamayacağı gibi çözümlerinin de önüne bir set çekmek sizi duygusal anlamda bir çıkmaza sokabilir. Nitekim bugün annenizin sağlığı ile ilgili çok fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Geçmişten beri süregelen ailevi sorunlar bugün ufacık bir söz karşısında alevlenebilir ve aile bireyleri bir çatışma içine girebilirler. Aynı zamanda bugün finansal anlamda özellikle yanılgılara ve kandırmalara karşı uyanık olun. Bir anlık dikkat dağınıklığı size büyük hatalar yaptırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Ailenizle aranızda finansal konularda büyük sorunlar yasayabilir, beklediğiniz destekleri almakta güçlük çekebilirsiniz. Bu aralar kendi işinizin patronu olmak düşüncesi sizi her yönden sarabilir. Gelir gider dengesini düzenleme adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ailevi konularda bugün bazı fikirlerin alınma noktasında bireyler arasında gerginlik yaşanabilir. Onların bir takım konularda muhafazakar davranmaları sizin tahammül gücünüzü biraz zorlayabilir. İleriki zamanlarda her şey daha iyi netleşecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün özellikle ikili ilişkilerde agresyon yönetimini çok iyi yapmanız gereken bir gün. Zira bugün ego savaşlarına ve güç çekişmelerine çok açık olacaktır. Çalışma hayatınızda dedikodulardan uzak durmalı ve işiniz de başarıya doğru odaklanmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

: Aşk hayatınız ve sosyal yaşamınızla ilgili duygusal onay bekleyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda bazı yanılgılara karşı dikkatli olmanız gerekir. Tüm gün boyunca kendinizi rahatlatacak aktif aktivitelere yönelmek isteyecek ve aynı zamanda yeni hobiler edinmek isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Aile üyelerinizle aranızda ortaklı finansal gelirlerinizden dolayı oluşan fikir ayrılıklarına karşı sert tepkiler gösterebilir onlarla uzlaşma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki kadın figürleri ile daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Anne sağlığına dikkat.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Mistik yönünüzün olumlu yönde şifalanacağı önemli bir gün. Bu anlamda göreceğiniz rüyalar önemli mesajlar taşıyor olurken ruhunuzda yeni ufuklar açılacak ve ruhsal anlamda arınmaya başladığınızı hissediyor olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Yakın çevrenizin hayatı ve yaşadıkları sizi bir anda kendi hayatınızdan uzaklaştırabilir. Elinizdekilerle mutlu olmak bugün sizin için zor olabilir. Yaşam kalitenizi artırma isteği ve geleceğe yönelik farklı hesaplar bugün planınız dahilinde olabilir.

Share